Інформація

Пристрій приладового обліку

ІНФОРМАЦІЯ по влаштуванню приладового обліку споживання теплової енергії на системах центрального опалення споживачів КП «ТГО».

  • Прилади обліку теплової енергії встановлюються у споживачів, приміщення яких обладнані самостійною системою центрального опалення.
  • Роботи зі встановлення приладів обліку теплової енергії проводяться спеціалізованою організацією за рахунок фінансових коштів споживача.
  • Вибір і монтаж вузла обліку теплової енергії виконуються на основі проекту, розробленого спеціалізованою організацією, яка має відповідну ліцензію, відповідно до вимог чинних нормативних документів та узгодженого з теплопостачальною організацією.
  • Допуск до експлуатації змонтованого вузла обліку теплової енергії здійснюється за участю представників теплопостачальної організації та споживача, про що складається відповідний акт.
  • При виявленні під час огляду вузла обліку порушення вимог нормативних документів, вузол обліку до експлуатації не приймається, в акті зазначаються повний перелік виявлених порушень з посиланням на конкретні пункти нормативних документів.
  • У разі позитивного рішення про допуск вузла обліку в експлуатацію представник теплопостачальної організації в присутності споживача пломбує вузол обліку.
  • Вузол обліку вважається придатним для виконання обліку споживання теплової енергії з моменту підписання відповідного акта представником теплопостачальної організації та споживача.
  • Заявка від споживача на оформлення допуску вузла обліку до експлуатації подається не пізніш 5-ти робочих днів до запланованої дати допуску. Допуск або мотивовану відмову виконується представником КП «ТГО" не пізніше ніж через 15 робочих днів з моменту подачі заявки.
  • Заявку на допуск до експлуатації змонтованого вузла обліку теплової енергії споживач подає в теплопостачальну організацію - КП «ТГО» за адресою вул. Варненська, 27 каб.201.
  • Технічні вимоги на пристрій приладового обліку споживання теплової енергії споживачі можуть отримати, звернувшись в теплопостачальну організацію - КП «ТГО» за адресою вул. Варненська, 27 каб.201.

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

Для юридичних осіб: office@teplo.od.ua

Для фізичних осіб: stz@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б