Енергозбереження та енергоефективність

Семінар-нарада з енергоефективності

На підприємстві пройшов виїзний семінар-нарада з питань активного впровадження в місті енергозберігаючих заходів, зокрема приладів обліку води, тепла, впровадження автоматизації та диспетчеризації в сферу ЖКГ і енергетики міста. Ініціаторами семінару стала Асоціація підприємств будівництва та житлово-комунального господарства України.

На нараді були Присутні представник комунальних підприємств ЖКС, районних адміністрацій міста, КП "ТГО", ПАТ "Одесаобленерго", КП "Одесміськсвітло", ПАТ "Одесагаз", КП "Сервісний центр", представник підприємств з других міст України, а такоже представник компаний , Які займаються приладами обліку тепла, води и Впровадження діспетчерізації.

Як зазначив голова асоціації Геннадія Горбачов, що зараз для держави тема енергозбереження, економії газу і заміщення його альтернативними джерелами стоїть на першому місці. Тому, були зібрані представники підприємств, місцевої влади та провідні фахівці великих компаній за приладами обліку холодної та гарячої води, теплоенергії, щоб вони поділилися своїми досвідом і обговорили нові прилади на ринку, їх введення в експлуатацію і роботу.  

За словами начальника відділу паливно-енергетичного комплексу та контролю взаєморозрахунків за енергоносії Олександри Базаренко, в Одесі зараз стоїть першочергове завдання по оптимізації і диспетчеризація систем житлово-комунального господарства і установка прибудинкових приладів обліку. Нацкомісія прийняла недавно закон за яким у всіх будинках повинні стояти прилади обліку теплової енергії ніж зараз і займається підприємство. В інвестиційну програму підприємства закладені заходи по встановленню таких приладів.

В ході семінару було презентовано проекти нових приладів обліку тепла, гарячої та холодної води як вони працюють в різних регіонах України. Всі учасники обмінялися досвідом та думками з приводу введення продуктивних заходів з енергозбереження.

Інформація про тарифи

Згідно з постановою НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 "Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги в сфері енергетики і комунальних послуг", ознайомлюється Вас з тарифами можна за вказаним URL, для цього Вам необхідно ввести свій особовий рахунок абонента теплопостачання.

 

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

office@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б