Енергозбереження та енергоефективність

Реалізація програм енергоефективності

Директор підприємства Денис Рудий взяв участь в заході присвяченого підписанню меморандумів про співпрацю між одеською мерією та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

Міський голова Геннадій Труханов і глава Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук підписали два меморандуми з реалізації програм енергоефективності: «Меморандум про партнерство в сфері енергоефективності житлових будинків між Одеською міською радою та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності)» і « меморандум про співпрацю між Одеською міською радою, Держенергоефективності та Вищою радою енергоаудиторів та енергоменеджерів України ».

Мета підписання меморандумів:

  • здійснення спільних заходів щодо впровадження енергозберігаючих технологій та підвищення енергоефективності;
  • збільшення обсягів виробництва електричної теплової енергії з альтернативних видів палива;
  • проведення енергоаудиту та оптимізація використаних енергетичних ресурсів;
  • реалізація проектів з термомодернізації будинків, споруд та інших об'єктів на території міста;
  • сприяння залучення інвестицій в цій сфері;
  • посилення зацікавленості населення і суб'єктів господарювання у впровадження передових енергоефективних технологій та обладнання.

Глава Держенергоефективності Сергій Савчук зазначив, що на державному рівні діє Програма державної підтримки населення щодо впровадження енергоефективних заходів. Пріоритетом цієї програми є своєчасне і безперешкодне відшкодування населенню частини суми кредиту за програмою енергоефективності.

Тільки у вересні Держенергоефективності відшкодувала населенню та ОСББ 22 мільйони гривень за «теплим» кредитами, взятими в липні за державною програмою на придбання енергоефективного обладнання і матеріалів. Загальна сума компенсації позичальникам уповноважених банків склала 43 мільйони гривень. У свою чергу Геннадій Труханов зазначив, що в Одесі у вересні прийнята міська Програма відшкодування частин кредиту, отриманих населенням на впровадження заходів з енергозбереження на 2015 -2016 роки.

Підписання меморандумів і реалізація міської Програми також дозволить стимулювати залучення інвестицій в сектор ЖКГ міста в розмірі понад 70 млн. Гривень.

Інформація про тарифи

Згідно з постановою НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 "Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги в сфері енергетики і комунальних послуг", ознайомлюється Вас з тарифами можна за вказаним URL, для цього Вам необхідно ввести свій особовий рахунок абонента теплопостачання.

 

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

office@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б