Новини

Одеса розробляє власну схему теплопостачання

Ми раді повідомити, що Одеса наступне місто, яке почало розробляти власну схему теплопостачання міста саме за новою методикою, принципами та підходами запропонованими Мінрегіоном

 

Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило проект нової сучасної методики розроблення схем теплопостачання населених пунктів України за результатами експертного обговорення та з урахуванням зауважень
Ця нова методика розроблена для імплементації у національне законодавство вимог профільної Директиви Європейського Парламенту та Ради ЄС 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність та на виконання Плану заходів із впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері теплопостачання. Методика має допомогти впровадити та розвивати ефективне централізоване теплопостачання в Україні.
На сьогоднішній день близько 120 міст, в нашій країні, використовують централізоване теплопостачання, але лише 26, мають актуальні затверджені схеми теплопостачання.

Дякуючи підтримці депутатського корпусу та міської влади, було ухвалено рішення та проведено тендер на розробку схеми теплопостачання м. Одеси з погодженням у Мінрегіоні, внаслідок якого, виконавцем обрано “Відокремлений підрозділ "Київський обласний експертний центр енергоефективності" ДП "Київоблбудінвест", що надав найбільш конкурентну пропозицію, має досвід та відповідний авторитет у галузі. Так на рахунку виконавця вже розроблені схеми для м. Київ, Переяслав-Хмельницький, Сміла, Лисичанськ та інших.

Це надважлива новина для КП “ТМО”. Розробка та узгодження схема теплопостачання відкриває нову еру у теплопостачанні міста, відкриває шлях до сучасних проектів з енергоефективності та модернізації підприємства.

Директор КП "ТМО" Ганна Позднякова підписує договір на розробку схеми теплопостачання

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

Для юридичних осіб: office@teplo.od.ua

Для фізичних осіб: stz@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б