Новини

Інформаційне повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту двоставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання по КП «Теплопостачання міста Одеси»

У відповідності до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Постанови НКРЕКП від 25.06.2019р. №1174 «Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання», Постанови НКРЕКП від 23.08.2019р. № 1734 «Процедура встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» повідомляє про проведення відкритого обговорення щодо проекту двоставкових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання.

Відкриті обговорення відбудуться 27 грудня 2019 року о 14:00 у приміщенні конференц-залу КП «Теплопостачання міста Одеси» за адресою: м.Одеса, вул. Балківська, 1Б.

Пропозиції та зауваження по суті питання, що пропонується до слухання надсилати на електрону адресу: office@teplo.od.ua з приміткою «зауваження до проекту тарифів».

Для реєстрації пропозицій та зауважень, прийняття участі у відкритому обговорені просимо зазначити прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Обґрунтування щодо наміру встановлення планованих двоставкових тарифів

на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для

всіх категорій споживачів КП «Теплопостачання міста Одеси»

На сесії Одеської міської ради від 11.12.2019 року комунальним підприємством «Теплопостачання міста Одеси» отримано згоду на здійснення заходів з формування та встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг двоставкових тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів на території міста Одеси.

З метою приведення тарифів на теплову енергію до економічно обґрунтованого рівня, комунальним підприємством «Теплопостачання міста Одеси» проведено розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 25.06.2019 р. № 1174 «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання». Відповідно до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», були проведені відкриті обговорення проекту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання по КП «Теплопостачання міста Одеси» на місцевому рівні із залученням органів місцевого самоврядування за процедурою, наведеною у цьому Порядку. Після чого підприємством була подана до НКРЕКП заява щодо встановлення тарифів, розрахунки тарифів з відповідними розрахунковими, підтвердними й обгрунтовуючими матеріалами та документами відповідно вимог постанови НКРЕКП від 23.08.2019 № 1734 «Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання».

13.12.2019р. на відкритому засідання Комісії НКРЕКП було схвалено проект Постанови «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ».

На базі проведених розрахунків, підприємством сформовано проект двоставкових тарифів на теплову енергію відповідно вказаного Порядку № 1174, шляхом визначення грошового виразу умовно-змінної (вартість 1 Гкал спожитої теплової енергії) та умовно-постійної (абонентська плата за 1 Гкал /год теплового навантаження) частин тарифу, застосування яких забезпечує планований річний дохід, що дорівнює сумі планованої річної повної собівартості, відповідного планового річного прибутку, які отримуються за умови застосування одноставкового тарифу, розрахованого до вимог цього Порядку.

Двоставковий тариф - тариф на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, який складається з двох частин: умовно-змінної та умовно-постійної.

Переваги двоставкового тарифу:

зменшення фінансового навантаження для всіх категорій споживачів в опалювальний період, як наслідок, покращення платіжної дисципліни споживачів та зниження ризику накопичення підприємством дебіторської заборгованості за реалізовану теплову енергію;

нарахування та надходження коштів за умовно-постійну частину в між опалювальний період забезпечує фінансування видатків підприємства на виплату заробітної плати, на проведення ремонтних робіт, виконання заходів з підготовки до роботи в опалювальний період та вчасний його початок, що має особливо важливе значення, зважаючи на велику зношеність основних засобів підприємства.

Інформація про тарифи

Згідно з постановою НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 "Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги в сфері енергетики і комунальних послуг", ознайомлюється Вас з тарифами можна за вказаним URL, для цього Вам необхідно ввести свій особовий рахунок абонента теплопостачання.

 

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

Для юридичних осіб: office@teplo.od.ua

Для фізичних осіб: stz@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б