Новини

Шановні абоненти КП «Теплопостачання міста Одеси»!

На офіційному сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» функціонує робота «Особистого кабінету», яка дає можливість оплачувати за спожиту теплову енергію в онлайн-режимі.
Для отримання доступу в «Особистий кабінет» потрібно зареєструватися на сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». Для входу в «Особистий кабінет» введіть свою електронну адресу та пароль. В «Особистому кабінеті» відображаються ваші прізвище та ініціали. Після реєстрації вам необхідно додати особовий рахунок або обрати необхідний зі списку раніше зареєстрованих. Також тут знаходиться меню вибору додаткових можливостей.
У розділі «Історія нарахувань» відображаються оплати за весь період дії особового рахунку, а перемикаючи закладки, ви знайдете необхідний період оплати за спожиту теплову енергію.
За замовчуванням до оплати вказується сума боргу, але ви можете її змінити. Натискаючи кнопку «Оплатити», ви потрапляєте на захищену сторінку, де вказуєте реквізити вашої банківської карти. При оплаті комісія для всіх банківських карт відсутня.
Вкажіть реквізити вашої банківської карти. Обов'язково перевірте, чи правильно вказана сума до оплати і вкажіть вашу електронну адресу, на яку буде надіслано квитанцію про сплату.


КП «Теплопостачання міста Одеси»

Інформація про тарифи

Згідно з постановою НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 "Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги в сфері енергетики і комунальних послуг", ознайомлюється Вас з тарифами можна за вказаним URL, для цього Вам необхідно ввести свій особовий рахунок абонента теплопостачання.

 

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

office@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б