Новини

Презентовано роботу особистого кабінету оплати послуг на офіційному сайті підприємства

На офіційному сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» запущена в роботу функція «Особистий кабінет», яка дає можливість оплачувати за спожиті послуги в онлайн-режимі. Про роботу «Особистого кабінету» 6. травня 2019 року, в ході апаратної наради розповів директор КП «Теплопостачання міста Одеси» Іван Донченко.

Так, для зручності абонентів підприємства і з метою поліпшення функціоналу сайту була пророблена масштабна робота по його оновленню. В ході цієї роботи була запущена в тому числі і функція «Особистий кабінет» - окремий модуль в «захищеному просторі», який служить для оплати послуг підприємства в режимі online.

Також тепер на сайті є функція автоматичного інформування про заборгованість - sms і email розсилка - з автоматичною генерацією електронної квитанції. Реалізовано збір і обробка даних з будинкових приладів обліку для подальшого використання в чинній білінгової системи підприємства.

Як зазначив Іван Донченко, для отримання доступу в «Особистий кабінет» необхідно зареєструватися на сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». Потім ввести свою електронну адресу та пароль. В «Особистому кабінеті» відображаються прізвище та ініціали платника. Після реєстрації потрібно додати особовий рахунок або обрати необхідний зі списку раніше зареєстрованих. Також тут знаходиться меню вибору додаткових можливостей.

У розділі «Історія нарахувань» відображаються оплати за весь період дії особового рахунку, а перемикаючи закладки, можна знайти необхідний період оплати за спожиту теплову енергію.

За замовчуванням до оплати вказується сума боргу, але її можна змінити. Натискаючи кнопку «Оплатити», користувач потрапляє на захищену сторінку, де вказує реквізити банківської картки. При оплаті комісія для всіх банківських карт відсутня.

Після вказівки реквізитів банківської карти потрібно обов'язково перевірити чи правильно вказана сума до оплати, а також вказати електронну адресу, на який буде надіслано квитанцію про сплату.

Детально подивитися принцип роботи «Особистого кабінету» можна в відеоогляді і презентації.

 

 

 

 КП «Теплоснабжение города Одессы»

Інформація про тарифи

Згідно з постановою НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 "Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги в сфері енергетики і комунальних послуг", ознайомлюється Вас з тарифами можна за вказаним URL, для цього Вам необхідно ввести свій особовий рахунок абонента теплопостачання.

 

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

Для юридичних осіб: office@teplo.od.ua

Для фізичних осіб: stz@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б