Новини

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» продовжує виконання робіт по підготовці основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.
Після закінчення І-го етапу гідравлічних опрессовок теплових мереж, співробітники підприємства щодня проводять дефектацию (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста Одеси. За минулий тиждень співробітниками підприємства замінено 75 погонних метрів труб, а всього з початку року - 5698,5 погонних метрів. З початку року виявлено 751 і усунуто 636 пошкоджень теплових мереж, перевірено та відремонтовано 2889 одиниць контрольно-вимірювальних приладів, а також проведені еколого-теплотехнічні випробування 20 котлоагрегатів з 26 запланованих в цьому році.


КП «Теплопостачання міста Одеси»

Минулої п'ятниці, 12 липня 2019 року, у рамках засідання штабу по теплу, яке проходить щотижня під керівництвом першого заступника Одеського міського голови Анатолія Орловського, було розглянуто низку важливих питань.

Як було відзначено на нараді, управління капітального будівництва Одеської міської ради визначено замовником з виконання робіт, із встановлення модульних котелень у районі провулка Хвойного і реконструкції мереж для їх підключення. За проектом «Реконструкція введення теплотраси в будівлі, розташовані за адресами: вул. Маршала Малиновського, 16, вул. Багрицького, 5/7, вул. Кропивницького, 18/22 і 24/26, вул. Кирпичнозаводська, 2, вул. Кирпичнозаводська, 2а, вул. Багрицького, 12» отримано позитивні експертні звіти. Наразі проводяться торги. Станом на 26 липня 2019 року заплановано визначення переможця конкурсу щодо виконання робіт, а після отримання дозволу буде розпочато реалізацію проекту.

Фахівці відзначили, що на котельні по вул. Новікова, 12г станом на 10 липня 2019 року виконано роботи з перекладки нової магістралі теплопостачання, опресовані і пред'явлені представникам КП «Теплопостачання міста Одеси». Проводяться пусконалагоджувальні роботи, а також підготовчі роботи з підведення мереж водопостачання та водовідведення, які планують завершити у вересні поточного року. Після завершення робіт котельня на вул. Новікова, 12г буде передана КП «Теплопостачання міста Одеси».

Також під час наради обговорювалося питання припинення роботи котельні, яка обслуговує чотири житлових будинки за адресами: вул. Артилерійська, 2/1; 2/10; 2/3 і 2/2; дитячого дошкільного закладу № 271 (розташованого в житловому будинку № 2/2); навчальні корпуси Державного закладу «Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського» (Фонтанська дорога, 4); військове містечко № 16 (розташоване на території Військової академії за адресою: Фонтанська дорога, 10).

Власником котельні, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 4 є державне підприємство «УКРСПЕЦКОНВЕРСІЯ» Міністерства оборони України.

Для забезпечення теплопостачання військового містечка № 16, навчальних корпусів університету Військової академії м. Одеси і Державного закладу «Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського», наразі Військовою академією проводяться роботи з будівництва котельні на альтернативному паливі.

На засіданні штабу по теплу 12 липня 2019 року керівництво Військової академії запевнило Анатолія Орловського, що ця котельня буде побудована до початку опалювального сезону 2019-2020 рр. і забезпечить теплопостачання вищеперелічених закладів.

Для забезпечення теплопостачання житлових будинків і дитячого дошкільного закладу № 271 КП «Теплопостачання міста Одеси» буде виконано реконструкцію ділянки теплової мережі районної котельні «Шампанський провулок» від ТК-2с-713 по вул. Транспортній до ТК№1 по вул. Артилерійській загальною протяжністю 567 п. м у двотрубному обчисленні, з яких: 2 труби діаметром 219 і 315 - 243 пог.м; 2 труби діаметром 159 і 250 - 215 пог.м; 2 труби діаметром 108 і 200 - 109 пог.м. Вартість виконання робіт з реконструкції становить 14 000,0 тис.грн.

Ці роботи передбачені пунктом 1.2.12 рішення Одеської міської ради «Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про внесення змін до Міської комплексної програми енергоефективності в м. Одесі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 04 жовтня 2017 року № 2449-VII», і рішенням Одеської міської ради від 12.06.2019 р. № 4690-VII «Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 12 грудня 2018 року № 3991-VІІ «Про бюджет міста Одеси на 2019 рік».

Виконання зазначених робіт дозволить збільшити економічність роботи районної котельні «Шампанський провулок» за рахунок підключення додаткового навантаження.

Виконання зазначених робіт знаходиться на постійному контролі першого віце-мера Одеси Анатолія Орловського.

 КП «Теплопостачання міста Одеси»

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» продовжує виконання робіт по підготовці основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.
Після закінчення І-го етапу гідравлічних опрессовок теплових мереж, співробітники підприємства щодня проводять дефектацию (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста Одеси. За минулий тиждень співробітниками підприємства замінено 390 погонних метрів труб, а всього з початку року - 5623,5 погонних метрів. З початку року виявлено 745 і усунуто 598 пошкоджень теплових мереж, перевірено та відремонтовано 2788 одиниць контрольно-вимірювальних приладів, а також проведені еколого-теплотехнічні випробування 20 котлоагрегатів з 26 запланованих в цьому році.


КП «Теплопостачання міста Одеси»

Звертаємо вашу увагу на необхідність термінового погашення заборгованості за спожиту теплову енергію та послуги централізованого опалення. Станом на 1 липня 2019 року борг населення міста Одеси перед КП «Теплопостачання міста Одеси» складає понад 452 млн. грн.
Також звертаємо вашу увагу на те, що з 1 травня 2019 року на суму простроченої заборгованості за комунальні послуги нараховується пеня. Не піддавайте себе ризику - оплачуйте за послуги теплопостачання своєчасно.

КП «Теплопостачання міста Одеси»

На офіційному сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» функціонує робота «Особистого кабінету», яка дає можливість оплачувати за спожиту теплову енергію в онлайн-режимі.

Для отримання доступу в «Особистий кабінет» потрібно зареєструватися на сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». Для входу в «Особистий кабінет» введіть свою електронну адресу та пароль. В «Особистому кабінеті» відображаються ваші прізвище та ініціали. Після реєстрації вам необхідно додати особовий рахунок або обрати необхідний зі списку раніше зареєстрованих. Також тут знаходиться меню вибору додаткових можливостей.

У розділі «Історія нарахувань» відображаються оплати за весь період дії особового рахунку, а перемикаючи закладки, ви знайдете необхідний період оплати за спожиту теплову енергію.

За замовчуванням до оплати вказується сума боргу, але ви можете її змінити. Натискаючи кнопку «Оплатити», ви потрапляєте на захищену сторінку, де вказуєте реквізити вашої банківської карти. При оплаті комісія для всіх банківських карт відсутня.

Вкажіть реквізити вашої банківської карти. Обов'язково перевірте, чи правильно вказана сума до оплати і вкажіть вашу електронну адресу, на яку буде надіслано квитанцію про сплату.

Адміністрація КП «Теплопостачання міста Одеси»

Співробітники комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» продовжують виконання робіт з підготовки основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.

Після закінчення І-го етапу гідравлічних опрессовок теплових мереж, проводиться щоденна дефектация (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста. З початку року співробітниками підприємства замінено 5233,5 погонних метрів труб, з яких 340,5 погонних метрів - за минулий тиждень.

В ході проведення робіт виявлено 737 і усунуто 568 пошкоджень теплових мереж, перевірено та відремонтовано 2688 одиниць контрольно-вимірювальних приладів, а також проведені еколого-теплотехнічні випробування 20 котлоагрегатів з 26 запланованих в цьому році.

 

КП «Теплопостачання міста Одеси»

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» продовжує виконання робіт по підготовці основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.
Після закінчення І-го етапу гідравлічних опрессовок теплових мереж від всіх районних, квартальних котелень і ПАТ «Одеська ТЕЦ», співробітники підприємства щодня проводять дефектацию (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста Одеси.
Так, з початку року виявлено 730 і усунуто 535 пошкоджень теплових мереж, перевірено та відремонтовано 2356 одиниць контрольно-вимірювальних приладів, зроблені еколого-теплотехнічні випробування 20 котлоагрегатів з 26 запланованих в цьому році. За минулий тиждень співробітниками підприємства замінено 129 погонних метрів труб, а всього з початку року - 4893.


КП «Теплопостачання міста Одеси»

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» продовжує виконання робіт по підготовці основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.

Щодня співробітники підприємства проводять дефектацию (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста Одеси. З початку року виявлено 716 та усунуто 509 пошкоджень теплових мереж, перевірено та відремонтовано 2138 одиниць контрольно-вимірювальних приладів, зроблені еколого-теплотехнічні випробування 20 котлоагрегатів з 26 запланованих в цьому році. За минулий тиждень співробітниками підприємства замінено 141 погонний метр труб, а всього з початку року - 4764.


КП «Теплопостачання міста Одеси»

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» продовжує виконання робіт по підготовці основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.
Щодня співробітники підприємства проводять дефектацию (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста Одеси. З початку року виявлено 708 і усунуто 476 пошкоджень теплових мереж, перевірено та відремонтовано 1926 одиниць контрольно-вимірювальних приладів, зроблені еколого-теплотехнічні випробування 20 котлоагрегатів з 26 запланованих в цьому році. За минулий тиждень співробітниками підприємства замінено 731 погонний метр труб, а всього з початку року - 4623.

КП «Теплопостачання міста Одеси»

Сторінка 1 із 3

Інформація про тарифи

Згідно з постановою НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 "Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги в сфері енергетики і комунальних послуг", ознайомлюється Вас з тарифами можна за вказаним URL, для цього Вам необхідно ввести свій особовий рахунок абонента теплопостачання.

 

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

office@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б