Новини

КП «Теплопостачання міста Одеси».

У відповідності до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Постанови НКРЕКП  від 25.06.2019р. №1174 «Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання», Постанови НКРЕКП від 23.08.2019р.  № 1734 «Процедура встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» повідомляє про проведення відкритого обговорення щодо проекту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання.

Відкриті обговорення відбудуться 6 листопада 2019 року о 14:00 у приміщенні конференц-залу КП  «Теплопостачання міста Одеси» за адресою: м.Одеса, вул. Балківська, 1Б.

Пропозиції та зауваження по суті питання, що пропонується до слухання надсилати на електрону адресу: office@teplo.od.ua з приміткою «зауваження до проекту тарифів».

Для реєстрації пропозицій та зауважень, просимо зазначити прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

 

Запрошуємо охочих взяти участь у відборі на посаду незалежного члена наглядової ради Комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси»

Одеська міська рада відповідно до п. 24 «Порядку утворення, організації діяльності та ліквідації наглядових рад комунальних унітарних підприємств Одеської міської ради», затвердженого рішенням Одеської міської ради № 2307-VII від 26.07.2017 року, повідомляє про проведення конкурсу з обрання незалежних членів наглядових рад комунальних унітарних підприємств Одеської міської ради:
Комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» (код ЄДРПОУ 34674102), метою створення якого є задоволення потреб територіальної громади міста шляхом здійснення господарської діяльності, пов’язаної з виробництвом та постачанням теплової енергії.
 

Особа, яка претендує на зайняття посади члена наглядової ради, повинна відповідати таким вимогам:

У зв'язку з завершенням ремонтної кампанії 2019 року адміністрація комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» доводить до відома власників громадських, виробничих і житлових будівель і споруд різних форм власності (ЖБК, ЖКС, ОСББ, підприємства, дитячі, лікувальні установи та ін.), мешканців м.Одеси, що для виявлення прихованих дефектів теплових мереж та уточнення обсягів ремонтної кампанії гідравлічне опресування тепломереж від Одеської ТЕЦ (центральна частина міста) продовжена до 20 вересня 2019 року.
Щоб уникнути пошкоджень внутрішніх систем опалення необхідно провести відключення в теплових пунктах засувками №№1, 2, 3, 4.
Відповідно до пункту 6.3.7. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, п.11.25 ДБН В.2.5-39: 2008, охоронна зона для теплових мереж, визначена на відстані не менше ніж 3-х метрів в кожну сторону від будівельної конструкції теплової мережі. У зв'язку з цим адміністрація комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» доводить до відома власників автомобільного транспорту, автостоянок, торгових павільйонів, різних будівель і споруд, розташованих в охоронній зоні теплових мереж, без узгодження з підприємством, що підприємство не несе відповідальності за будь-які збитки в ході проведення гідравлічного опресування теплових мереж, а також в період їх експлуатації.
При виявленні, в період і після проведення випробувань, пошкоджень в будинкових системах, технічних підвалах, провалів або підземних витоків мережної води, просимо повідомляти за телефоном: 723-32-05 диспетчерській службі комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси".

На офіційному сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» функціонує робота «Особистого кабінету», яка дає можливість оплачувати за спожиту теплову енергію в онлайн-режимі.
Для отримання доступу в «Особистий кабінет» потрібно зареєструватися на сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». Для входу в «Особистий кабінет» введіть свою електронну адресу та пароль. В «Особистому кабінеті» відображаються ваші прізвище та ініціали. Після реєстрації вам необхідно додати особовий рахунок або обрати необхідний зі списку раніше зареєстрованих. Також тут знаходиться меню вибору додаткових можливостей.
У розділі «Історія нарахувань» відображаються оплати за весь період дії особового рахунку, а перемикаючи закладки, ви знайдете необхідний період оплати за спожиту теплову енергію.
За замовчуванням до оплати вказується сума боргу, але ви можете її змінити. Натискаючи кнопку «Оплатити», ви потрапляєте на захищену сторінку, де вказуєте реквізити вашої банківської карти. При оплаті комісія для всіх банківських карт відсутня.
Вкажіть реквізити вашої банківської карти. Обов'язково перевірте, чи правильно вказана сума до оплати і вкажіть вашу електронну адресу, на яку буде надіслано квитанцію про сплату.


КП «Теплопостачання міста Одеси»

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» продовжує виконання робіт по підготовці основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.
Згідно графіка підготовки до опалювального сезону, продовжується II-й етап гідравлічних опрессовок. Станом на 27 серпня завершено гідравлічне опресовування теплових мереж від КК «VIIIкв. ЮЗМ», РК «Х кв. ПЗМ», РК «Південна-1», РК «Південна-2», КК «Шкільна», РК «Північна-1», РК «Шампанський пров.», КК «Черняховського, 13», КК «Полуничний пер., 20», РК «Північна-2», РК «Чубаївка», а а також від 42-х «малих» котелень ЕРР-5. Триває гідравлічне опресовування теплових мереж від АТ «Одеська ТЕЦ».
Фахівці підприємства щодня проводять дефектацию (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста. За минулий тиждень співробітниками підприємства замінено 382 погонних метра труб, а всього з початку року - 7062,5 погонних метрів. С початку 2019 року виявлено 944 і усунуто 818 пошкоджень теплових мереж, а також перевірено та відремонтовано 3566 одиниць контрольно-вимірювальних приладів. З 142 котелень, які знаходяться на балансі КП «Теплопостачання міста Одеси», підготовлено 111. Проведені еколого-теплотехнічні випробування 20-ти котлоагрегатів з 26-ти запланованих в цьому році.

КП «Теплопостачання міста Одеси»

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» продовжує виконання робіт по підготовці основних фондів підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.
Згідно графіка підготовки до опалювального сезону з 15 липня розпочався II-й етап гідравлічних опрессовок. Завершена гідравлічна опресовування теплових мереж від КК «VIIIкв. ЮЗМ», РК «Х кв. ЮЗМ», РК «Південна-1», РК «Південна-2», КК «Шкільна», РК «Північна-1», РК «Шампанський пров.», КК «Черняховського, 13» і КК «Полуничний пер., 20», РК «Північна-2», РК «Чубаевка», а а також від 42-х «малих» котелень ЕРР-5. Триває гідравлічне опресовування теплових мереж від АТ «Одеська ТЕЦ».
Також фахівці підприємства щодня проводять дефектацию (уточнення місця, обсягу пошкоджень) і відновний ремонт тепломереж міста. За минулий тиждень співробітниками підприємства замінено 15 погонних метрів труб, а всього з початку року - 6680,5 погонних метрів. Протягом 2019 року виявлено 932 і усунуто 789 пошкоджень теплових мереж, а також перевірено та відремонтовано 3346 одиниць контрольно-вимірювальних приладів. Проведені еколого-теплотехнічні випробування 20-ти котлоагрегатів з 26-ти запланованих в цьому році.

КП «Теплопостачання міста Одеси»

12 серпня директор Департаменту міського господарства Олександр Козловський під час апаратної наради в мерії відзвітував про підготовку комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період.
Так, на сьогодні фахівцями КП «Теплопостачання міста Одеси» в рамках підготовки до проходження опалювального сезону виконуються два етапи гідравлічних опресувань усіх 614,4 км теплових мереж (I етап гідравлічних випробувань - квітень, травень, червень, II етап - серпень, вересень).
Основна мета - виявлення прихованих дефектів труб теплових мереж для уточнення обсягів ремонтної кампанії.
Всього з початку року силами підприємства в однотрубному обчисленні замінено 6665,5 погонних метрів труб. Відповідно до графіка з 142 котелень, які перебувають на балансі КП «Теплопостачання міста Одеси», підготовлені 94.
Також завершені роботи з опресування поверхонь нагріву котлів районних і квартальних котелень, а також роботи з вирізки зразків труб поверхонь нагріву котлів. На даний час перевірено та відремонтовано 3210 одиниць контрольно-вимірювальних приладів з 6452. Проведено еколого-теплотехнічні випробування 20 котлоагрегатів з 26 запланованих цього року.
За інформацією АТ «Одеська ТЕЦ», до нового опалювального сезону проведено поточний, капітальний ремонт і фактично підготовлені енергетичні котли (ТП-170 ст. №6, 8, 10), а також водогрійний котел ПТВМ-100 ст. №3. Крім того, проведено поточний ремонт турбіни ст. №3. На іншому обладнанні роботи ще ведуться: з 21 запланованого заходу виконані в повному обсязі 17.

КП «Теплопостачання міста Одеси»

Сторінка 1 із 4

Інформація про тарифи

Згідно з постановою НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 "Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги в сфері енергетики і комунальних послуг", ознайомлюється Вас з тарифами можна за вказаним URL, для цього Вам необхідно ввести свій особовий рахунок абонента теплопостачання.

 

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

office@teplo.od.ua

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00

У літній період п'ятниця вихідний

+38 (048) 723-84-10

Прийом громадян у директора за попереднім записом по телефону:

Вт 15:00 - 17:00

+38 (048) 705-62-18

Украина, Одесса
Приморский район, 65029. ул. Балківська, 1-Б