Новини

З 1 травня 2019 року введено в дію стаття 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Відповідно до частини першої цієї статті, у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов'язаний оплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0.01 відсотка суми за кожен день прострочення. Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Пеня не нараховується за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги і житлові субсидії і / або наявності у споживача заборгованості з оплати праці, підтвердженої відповідним чином.

Нарахування пені буде здійснюватися за послуги постачання теплової енергії та постачання гарячої води, надані споживачам після 1 травня 2019 року і не сплачені ними в установлений договором термін.

Звертаємо вашу увагу на те, що склалися, до вищевказаної дати, борги за отримані послуги централізованого опалення і постачання гарячої води, щоб уникнути їх стягнення в судовому порядку, повинні бути погашені в найкоротші терміни. КП "Теплопостачання міста Одеси".

КП "Теплопостачання міста Одеси"

Звертаємо Вашу увагу на необхідність термінового погашення заборгованості за спожиту теплову енергію та послуги централізованого опалення. Станом на 1 травня 2019 року борг населення міста Одеси перед КП «Теплопостачання міста Одеси» складає 544 млн. грн.


Також звертаємо Вашу увагу на те, що з 1 травня 2019 року на суму простроченої заборгованості за комунальні послуги нараховується пеня. Не піддавайте себе ризику - оплачуйте за послуги теплопостачання своєчасно.

КП «Теплопостачання міста Одеси»

На офіційному сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» запущена в роботу функція «Особистий кабінет», яка дає можливість оплачувати за спожиті послуги в онлайн-режимі. Про роботу «Особистого кабінету» 6. травня 2019 року, в ході апаратної наради розповів директор КП «Теплопостачання міста Одеси» Іван Донченко.

Так, для зручності абонентів підприємства і з метою поліпшення функціоналу сайту була пророблена масштабна робота по його оновленню. В ході цієї роботи була запущена в тому числі і функція «Особистий кабінет» - окремий модуль в «захищеному просторі», який служить для оплати послуг підприємства в режимі online.

Також тепер на сайті є функція автоматичного інформування про заборгованість - sms і email розсилка - з автоматичною генерацією електронної квитанції. Реалізовано збір і обробка даних з будинкових приладів обліку для подальшого використання в чинній білінгової системи підприємства.

Як зазначив Іван Донченко, для отримання доступу в «Особистий кабінет» необхідно зареєструватися на сайті комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». Потім ввести свою електронну адресу та пароль. В «Особистому кабінеті» відображаються прізвище та ініціали платника. Після реєстрації потрібно додати особовий рахунок або обрати необхідний зі списку раніше зареєстрованих. Також тут знаходиться меню вибору додаткових можливостей.

У розділі «Історія нарахувань» відображаються оплати за весь період дії особового рахунку, а перемикаючи закладки, можна знайти необхідний період оплати за спожиту теплову енергію.

За замовчуванням до оплати вказується сума боргу, але її можна змінити. Натискаючи кнопку «Оплатити», користувач потрапляє на захищену сторінку, де вказує реквізити банківської картки. При оплаті комісія для всіх банківських карт відсутня.

Після вказівки реквізитів банківської карти потрібно обов'язково перевірити чи правильно вказана сума до оплати, а також вказати електронну адресу, на який буде надіслано квитанцію про сплату.

Детально подивитися принцип роботи «Особистого кабінету» можна в відеоогляді і презентації.

 

 

 

 КП «Теплоснабжение города Одессы»

Співробітники КП «Теплопостачання міста Одеси» продовжують усунення дефектів теплових мереж після гідравлічних опрессовок від котелень комунального підприємства та Одеської ТЕЦ. Експлуатаційно-ремонтними бригадами підприємства постійно ведеться уточнення місць, обсяги пошкоджень і відновний ремонт тепломереж.

На даний момент проводяться ремонтно-відновлювальні роботи на проспекті Шевченка, 31, де проводиться заміна ділянки трубопроводу діаметром 530 мм, на вулиці Дворянська 14/16, де проводиться заміна ділянки трубопроводу діаметром 377 мм довжиною 20 метрів, на вулиці Левітана, 62, де проводиться ремонт ділянки теплотраси діаметром 400 мм, на вулиці Ак. Королева, де проводиться ремонт ділянки теплотраси діаметром 530 мм і на вул. Ак. Глушко, де проводиться ремонт ділянки теплотраси діаметром 426 мм. Орієнтовно роботи будуть закінчені через 7-10 днів.

Шановні жителі м Одеси! В період і після проведення випробувань, при виявленні пошкоджень в будинкових системах, технічних підвалах, провалів, або підземних течі мережної води, просимо повідомляти за телефоном: 723-32-05 диспетчерській службі комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси".

 

 

 

 

КП «Теплоснабжение города Одессы»

Інформація про тарифи

Згідно з постановою НКРЕКП № 464 від 30.03.2017 "Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги в сфері енергетики і комунальних послуг", ознайомлюється Вас з тарифами можна за вказаним URL, для цього Вам необхідно ввести свій особовий рахунок абонента теплопостачання.

 

Контакти

У вас є питання? Звертайтеся в єдиний інформаційний центр:

+38 (048) 705-61-00

А також в приймальню:

Пн - Чт 8:00 - 17:00     Пт - 8:00 - 15:45   Сб,Нд - Вихідний Обід - 12:00 - 13:00 

+38 (048) 723-84-10

Україна, Одеса
Приморський район, 65029. вул. Балківська, 1-Б