З метою здійснення процедур закупівельза власні кошти КП «Теплопостачання міста Одеси», які не підпадають під дію ЗУ «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», з урахуванням рекомендації наданої у Листі – роз’ясненні Мінекономрозвитку від 10.12.2012р. N3302-04/46424-07 на підприємстві затверджено Порядок про проведення закупівель товарів, робіт та послуг за власні кошти підприємства, (додаток 1 до Наказу КП «ТМО» №06 від 15.01.2014 року (зі змінами та доповненнями) (далі Порядок)).
     Відповідно до Порядку
закупівлі здійснюються шляхом:

   - відкритого конкурсу - щодо товарів і послуг, вартість яких на один календарний рік становить 100 тисяч гривень і більше, та робіт, вартість яких становить 500тисяч гривень і більше.
     Згідно Порядку КП «ТМО» розміщує інформацію про проведення конкурсів на власному веб-сайті для загального доступу. Доступ користувачів до інформації, розміщеної на веб-сайті КП «ТМО», є безоплатним та вільним.
      У разі відповідності потенційного Учасника вимогамвказаним у конкурсній документації та наявності намірів взяти участь у конкурсі, Учаснику необхідно надіслати запит у відповідності до форми запиту що оприлюднюється у цьому розділі на телефон/факс: (048) 723-82-28 або на поштову адресу.

Форма запиту: